Sipariş Bilgileri
ÜRÜN SİPARİŞ BİLGİSİ
Kurabiye,cupcake ve cake poplar size özel hazırlanacağından siparişler teslim gününden en az 5 gün önce yapılmalıdır. İstanbul içinde ve İstanbul dışına yapılacak gönderileriniz, gideceği İl'e göre Mng yada Aras kargo ile yapılır. Yakın bölgelere 1 gün, uzak bölgelere 2 gün sonra teslimat yapılır. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız. Yani ürünler 1 gün önceden hazırlanır. Tasarım ürünlerin minimum siparişi 15 adettir.Butik pastalarda da sipariş teslim gününden en az 5 gün önce yapılmaktadır.Pastalar elden teslim edilmektedir.

ÖDEME BİLGİSİSipariş formu ile siparişiniz oluşturuldukdan sonra size göndereceğimiz hesap numarasına havale yada eft yaparak teslimattan önce ödemeyi yapmanız gerekmektedir.

FİYATLANDIRMA      
Standart kurabiyelerde ve cake poplar da adet fiyatı 3,5 ytl ile 7 ytl arasındadır. Kurabiyeler büyüklük ve süsleme tekniklerine göre fiyatlandırılır.Cupcake adet fiyatlarıda 7ytl ve 10 ytl arasındadır.Butik pastaların dilim fiyatları modeline göre değişiklik gösterip 10-16 ytl arasındadır.Fiyatlara OPP jelatin ve  kurdela dahildir. Ürünlerin fiyat bilgisi için kurabiyeji@hotmail.com a mail atarak yada 05555609071 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz. İstanbul içinde kargo fiyatı 10 tl, İstanbul dışı için kargo fiyatı 15 tl dir.

SİPARİŞ İPTALİ
Müşterilerin sipariş kabulü hakkındaki son sözü sipariş formuna yazdığı gibidir. Sonradan değiştirme yapılmaz. Siparişinize maile yada telefon ile cevap verildikten sonra siparis geçerlilik kazanır. Aldığınız ürünlerde kırık ve zarar varsa, 24 saat içinde bildirilmelidir. Tamamıyla kırılmış olan kurabiyelerin, geri ödemesi yapılır yada sizin için tekrar hazırlanır. Geri ödeme yapılmadan önce, kurabiyelerin fotoğrafı resmi evrak olarak istenir. Gönderi sırasında meydana gelmiş, kenarda oluşan minik kopma, çatlak ve küçük çiziklerden Kurabiyeji sorumlu değildir.

TESLİMAT VE SÜRESİ
En iyi tat ve tazelik için önerimiz,ihtiyacınız olan günden 1 gün önce siparişi teslim alın.
Teslimatlar pazartesiden cumartesiye iş saatleri içinde (9:00-18:00) yapılır. Pazar günü teslimat yapılmaz.
Ödeme yapıldıktan bir sonraki iş günü teslim süresi başlar.
Yanlış veya eksik adres bilgileri,alıcının adreste bulunmadığı durum ve nakliyeden doğan gecikmelerden Kurabiyeji sorumlu değildir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar